TEKNO A.Ş

TEKNO A.Ş

TARİHÇEMİZ

Firmamız 2017 yılından bu yana çeşitli inşaat ve doğalgaz malzemelerinin tedarik hizmetlerini yapmaktadır

Gelişimini daha kaliteli hizmet vermek için ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir.

Şirketimiz tüm süreçlerde müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini, tam olarak ve zamanında karşılayan, güvenilir bir firma olmayı, tedarikçileri ile güvene dayalı işbirliği içinde bulunmayı, en uygun ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi Şirket Politikası olarak benimsemiştir.

Denizli Gümüşçayda bulunan şirket binamız 4000 m2 kapalı , 9000 m2 açık alan içerisinde hizmet vermektedir.Denizli, Muğla, Burdur, Uşak, Aydın, Afyon ve Isparta illeri ve tüm ilçelerinde satış yapmakta ve bu iller ve tüm ilçelerinde 100’ü aşkın bayiliğimiz bulunmaktadır. Bunu yanı sıra Tekno İklimlendirme olarak 650 m2 olan Gümüşçay Showroom ve 1150 m2 olan Ege seramik Showroom şubelerimizde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Vitrifiye, Seramik alanında ihtiyacınız olan her şeyi tecrübeli satış danışmanlarımızla beraber hizmetinize sunmaktayız. İnavasyon yaklaşımıyla yeni ve özel ürün portföyünü her geçen yıl artıran TEKNO İKLİMLENDİRME uzun yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da artan yatırım planları, yeni projeleri, ürünleri ve büyüyen iş hacmiyle Ege bölgesine hizmet vermeyi sürdürecektir.

TEKNO İKLİMLENDİRME pazardaki ağır rekabet şartlarına rağmen kaliteden ödün vermeyerek, ürünlerinin her zaman arkasında durmayı vizyon ve misyonuna eklemiş, inavasyon yaklaşımını ilke edinmiştir.