Tekno İklimlendirme ve Mühendislik A.Ş.


Şirketimiz TEKNO İKLİMLENDİRME VE MÜHENDİSLİK A.Ş. adı altında 03 Mart 2017 yılında bu sektörde 10 yıllık tecrübesi bulunan Selahattin Çeliker tarafından Denizli’de kurulmuştur. Şirketimiz tüm süreçlerde müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini, tam olarak ve zamanında karşılayan, güvenilir bir firma olmayı, tedarikçileri ile güvene dayalı işbirliği içinde bulunmayı, en uygun ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi Şirket Politikası olarak benimsemiştir. 
Denizli Gümüşçay’da bulunan şirket binamız 6000 m2 kapalı, 4000 m2 açık alan içerisinde hizmet vermektedir.  Şirketimiz bünyesinde 30 personel çalışmaktadır.  Denizli, Muğla, Burdur, Uşak, Aydın, Afyon ve Isparta illeri ve tüm ilçelerinde satış yapmakta ve bu iller ve tüm ilçelerinde 100’ü aşkın bayiliğimiz bulunmaktadır. İnavasyon yaklaşımıyla yeni ve özel ürün portföyünü her geçen yıl artıran ve inşaat malzemelerinin yanı sıra, 2019 yılında seramik satışına başlayan firmamız bu sektördeki iddiasını her geçen gün artmaktadır. TEKNO İKLİMLENDİRME uzun yıllardır olduğu gibi, bundan sonra da artan yatırım planları, yeni projeleri, ürünleri ve büyüyen iş hacmiyle Ege bölgesine hizmet vermeyi sürdürecektir.
TEKNO İKLİMLENDİRME pazardaki ağır rekabet şartlarına rağmen kaliteden ödün vermeyerek, ürünlerinin her zaman arkasında durmayı vizyon ve misyonuna eklemiş, inavasyon yaklaşımını ilke edinmiştir.